Forum InFeRnO RooM Strona Główna
Regulamin Turniejów !

Odpowiedz do tematu    Forum InFeRnO RooM Strona Główna » Wyniki Turniejów Zobacz poprzedni temat
savio

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 45

Post Regulamin Turniejów !
Ogólne zasady dotyczące turniejów:

1. Na turniej zapisujemy się wpisując na czacie głównym cyfrę "1" (chyba, że admin ustali inaczej) i czekamy na potwierdzenie
(o ile jakieś zapisy są aktualnie prowadzone).
2. Stoły ustawiamy na 1-2 minuty z obserwatorami (TD może ustawić na max 5 minut).
3. Mebel na grę rankingową (nie dotyczy graczy z rankingiem 10000) i obserwatorami.
4. Pary losowane są przez komputer i admin nie ma żadnego wpływu na dobór przeciwników.
5. Odłączenie gracza od stołu (celowe lub przypadkowe) traktowane jest jako przegrana (chyba, że przeciwnik ustali inaczej).
6. Jeśli przeciwnik mimo powiadomień nie zjawi się przez 5 minut - walkower.
7. Gra "z ręki" do ustalenia z przeciwnikiem.
8. Po wygraniu meczu czekamy, aż grę zakończy para z której wygranym bądź przegranym mamy grac, lub gramy od razu.
9. Nie wolno oszukiwać! -- oszutwo rowna sie z dyskwalifikacja i BANEM NA 7 DNI
______________________________________________________________________________________________________

Codzienny:
1. Turniej codzienny rozgrywany jest na wszystkie możliwe ilości osób.
2. Gramy do 2 zwycięstw (możliwe wyniki to 2:0 i 2:1).
3. Wyniki podajemy na PRIV pisząc: nick #:# nick.

Brazylijskie:
1. Turnieje brazylijskie są to turnieje w których każdy ma szansę na wygraną.
2. Wygrani mogą przegrać, a przegrani wygrać.
3. Po I rundzie tworzą się dwie grupy: WYGRANYCH i PRZEGRANYCH.
4. Wygrani grają mecze między sobą w swojej grupie, a przegrani między sobą w swojej.
5. Najlepsze dwa miejsca z grup (wygranych i przegranych) walczą o podium.
6. Osoba, która zajęła pierwsze miejsce w grupie wygranych gra w finale z osobą, która zajęła pierwsze miejsce w grupie przegranych.
7. Osoba, która zajęła drugie miejsce w grupie wygranych gra o trzecie miejsce z osobą, która zajęła drugie miejsce w grupie przegranych.
8. Wyniki podajemy na PRIV pisząc: nick #:# nick.

Pary:
1. Pary dobierają się same.
2. W każdej parze gra dwóch graczy.
3. Każda para ma swoją nazwę.
4. Wszystkie mecze gramy do 1 wygranej,
5. Gdy jeden zawodnik wygra, a drugi przegra, jest rozgrywana dogrywka w której grają wygrani z obu par.
6. Mecz o trzecie miejsce nie jest rozgrywany.
7. Wyniki podajemy na PRIV pisząc: nazwa #:# nazwa lub nazwa #:# nazwa (#:# po dogrywce).

Lotto:
1. Pary dobiera komputer.
4. Wszystkie mecze gramy do 1 wygranej (możliwy wynik to 1:0).

Team:
1. Wszystkie mecze rozgrywane są do dwóch wygranych (możliwe wyniki to: 2:0 i 2:1).
2. Jest to turniej drużynowy w którym biorą udział 2 drużyny po 4 graczy.
3. W przypadku remisu rozgrywana jest dogrywka, którą gra jedna para.]
4. Wyniki podajemy na PRIV pisząc: nick #:# nick.

SB (Szybka Bila)
1. Gramy do 1 wygranej (możliwy wynik to 1:0).
2. Wyniki podajemy na PRIV pisząc: nick #:# nick.

WB (Wolna Bila)
1. Gramy do 3 wygranych (możliwe wyniki to 3:0, 3:1, 3:2).

Gold Masters
1. Jest to turniej w którym biorą udział gracze ze złotym rankingiem (6000-10000).
2. Gramy do 2 zwycięstw.

White Masters
1. Jest to turniej w którym biorą udział gracze z białym rankingiem (4000-5999).

Grey Masters
1. Jest to turniej w którym biorą udział gracze z szarym rankingiem (1000-3999).

Champions Masters
1. Jest to turniej w którym biorą udział bilardowi championi z rankingiem 10000.

Pon 13:07, 01 Sty 2007 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum InFeRnO RooM Strona Główna » Wyniki Turniejów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)